Milli Eğitim Bakanı Yılmaz’dan YGS mesajı…

Large featured image layout 2

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, yarın yapılacak YGS sınavı öncesi öğrencilere seslendi.

Milli eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Yükseköğretime Geçiş  Sınavı’na (YGS) girecek öğrencilere başarılar dileyerek, “Sizlerden bu sınavı hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir fırsat olarak görmenizi ve emeklerinizin karşılığını alarak üniversiteli olma yolunda atacağınız bir adım olarak değerlendirmenizi istiyorum.” ifadesini kullandı.

Yılmaz, yayımladığı mesajda, pazar günü yapılacak YGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi ve sınavın öğrenciler için idealleri yolunda güzel bir başlangıç olmasını temenni etti.

Yılmaz, “Sizlerden bu sınavı hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir fırsat olarak görmenizi ve emeklerinizin karşılığını alarak üniversiteli olma yolunda atacağınız bir adım olarak değerlendirmenizi istiyorum.” ifadesine yer verdi.

Öğrencilerin sınavda başarılı olmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiğine inandığını belirten Yılmaz, şu değerlendirmede bulundu: “Kendinize bu hususta da güvenin ve başaracağınıza inanın. Siz gençlerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Her zaman yanınızda olan tüm sevenlerinizin bu süreçte de yanınızda olacağını asla unutmayın. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınav sizin değerinizi belirlemeyecektir. Sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, Yükseköğretime Geçiş Sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

The Breakdown

Pellentesque posuere ac libero a gravida. Pellentesque massa nisi, bibendum ut orci ut, tempus fringilla leo. Integer sed varius lectus.
Phasellus 3.5
Quisque 9.0
Blandit 5.3
Pros
Maecenas vel justo congue, tempor nisi quis, tempus velit
Cons
Etiam vitae leo volutpat, aliquam nisi sed, auctor ante
Önceki İlkokul mezunuydu 50'sinde öğretmen oldu!
Sonraki Doğalgaz Piyasası Geliyor