Goran Bregovic için geri sayım başladı


Balkan müziğinin dünyaca ünlü müzisyeni Goran Bregovic’in, efsanevi rock grubu Bijelo Dugme ile birlikte Türkiye’de ilk kez 25 Şubat 2017’de Volkswagen Arena sahnesinde vereceği konser için geri sayım başladı.

‘73 Organizasyon’ ve ‘Piu Entertainment’ organizasyonuyla hayranlarıyla buluşacak olan Bregovic Türkiye’de vereceği konser öncesi verdiği mesajlarla dikkat çekti. İstanbul’da kaldığı süre içerisinde Le Meridien Otel’de konaklayacak olan Goran Bregovic “İstanbul’da performans sergilemekten dolayı her zaman kendimi gururlu ve ayrıcalıklı hissettim” dedi.

 GORAN BREGOVIC’TEN  SEZEN AKSU’NUN YENİ ALBÜMÜNE ÖVGÜ DOLU SÖZLER 
Bregovic “Düğün ve Cenaze” albümünde müziklerini yapıp birlikte çalıştığı Sezen Aksu için ise; “Sezen’in en son albümü “Biraz Pop Biraz Sezen”i dinledim. Bütün albümleri gibi çok güzel. Kendisi çok büyük bir sanatçı. Ona bol şans diliyorum” diyerek Sezen Aksu’nun sıkı bir takipçisi olduğunun da altını çizdi.

Bregovic’e sahnede Bijelo Dugme’nin efsane solistleri Mladen Vojicic (Tifa) ve Alen Islamovic’in  eşlik edeceği konser 25 Şubat’ta Volkswagen Arena’da…
Biletler Biletix’te…

Önceki Doğalgaz Piyasası Geliyor
Sonraki 30 sene sonra yeni bir Yellow Bird!